K cestování z Prahy do Dubaje do Manily do Davao City do Tagum City pravděpodobně budete potřebovat kombinaci letů. Zde je obecný průvodce:

Praha do Dubaje: Existuje několik leteckých společností, které provozují přímé lety z Prahy (PRG) do Dubaje (DXB), jako je Emirates, České aerolinie a flydubai. Můžete zkontrolovat lety a rezervovat si letenky prostřednictvím jejich příslušných webových stránek nebo cestovních agentur.

Dubaj do Manila: Mnoho leteckých společností nabízí lety z Dubaje (DXB) do Manily (MNL), včetně Emirates, Philippine Airlines, Etihad Airways a Cebu Pacific. Můžete vyhledávat lety a rezervovat si letenky prostřednictvím jejich webových stránek nebo cestovních agentur.

Manila do Davao City: Několik leteckých společností provozuje lety z Manily (MNL) do Davao City (DVO), včetně Philippine Airlines, Cebu Pacific a AirAsia Philippines. Můžete zkontrolovat lety a rezervovat si letenky prostřednictvím jejich webových stránek nebo cestovních agentur.

Davao City do Tagum City: Jakmile dorazíte do Davao City (DVO), můžete si vzít autobus, dodávku nebo taxi do Tagum City. Cestovní doba po silnici je přibližně 1,5 až 2 hodiny v závislosti na dopravní situaci.

FOTOGALERIE