Alustage põnevat teekonda, mis hõlmab mandreid ja kultuure, alates Tallinna ajaloolistest tänavatest kuni Istanbuli sagivate metropolideni, seejärel edasi Manilale elava linnaääre ning lõpuks Davao City võluvate kallaste ja Filipiinide võluva Tagumi linna.

See reis lubab segada lennureise ja maanteed, pakkudes teile mitmekesist ja unustamatut avastusretke üle Euroopa ja Kagu-Aasia. Laskem samm-sammult süveneda selle kaasahaarava reisikava detailidesse.

TEEKOND

Tallinnist Istanbuni: lendage Tallinna lennujaamast (TLL) Istanbuli lennujaama (IST) selliste lennufirmadega nagu Turkish Airlines, mis pakuvad ühenduslende erinevate Euroopa sõlmpunktide kaudu. Lennu kestus on umbes 3 kuni 4 tundi.

Istanbulist Manilasse: Püüdke lend Istanbuli lennujaamast (IST) Manilasse Ninoy Aquino rahvusvahelisse lennujaama (MNL) lennufirmadega nagu Turkish Airlines või Qatar Airways, mis opereerivad otse lendu Istanbuli ja Manila vahel. Lennu kestus on umbes 11 kuni 12 tundi.

Manilast Davao linna: Saabudes Manilasse, tehke ümberistumine siseriiklikule lennule Francisco Bangoy rahvusvahelisse lennujaama (DVO) Davao linnas. Sellised lennufirmad nagu Philippine Airlines, Cebu Pacific ja AirAsia Philippines pakuvad sageli lende Manilast Davao linna, mille lennuaeg on umbes 1,5 kuni 2 tundi.

Davao linnast Tagum linna: Lõpuks sõitke Davao linnast Tagum linna bussiga või korraldage eraviisiline ülekanne. Teekond maanteed mööda võtab umbes 1,5 kuni 2 tundi, pakkudes maalilisi vaateid teel.

PILDIKOGU